Biorę udział!

Przyłącz się do programu „Stop Imitacjom” i pokaż swoim Klientom, że również dla Ciebie ważne są zasady fair play w biznesie, podobnie jak uczciwość wobec konsumentów.

Cele programu:

  • Pokaż swoim Klientom, że dla Ciebie także ważna jest uczciwość w biznesie!
  • Poinformuj ich, że działasz profesjonalnie i popierasz idee oraz cele programu „Stop Imitacjom”.
  • Przyłącz się do grona tych, którzy chcą walczyć z tandetnymi podróbkami i oszustwem.

Kto może zostać naszym partnerem?

Każda firma i osoba prywatna prowadząca działalność z wykorzystaniem internetu, która chce pokazać konsumentom swoją postawę względem oryginalności produktów i przejrzystości ofert. Szczególnie sklepy internetowe, które sprzedają markowe produkty, a ich właściciele wyrażają poparcie dla uczciwego handlu względem zarówno konsumenta jak i producenta.

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

Będąc naszym Partnerem, otrzymujesz znak – logo Programu „Stop Imitacjom” do umieszczenia na stronie oraz we wszelkich publikowanych przez siebie materiałach marketingowych. Również tych, które dystrybuujesz poza internetem. Dzięki temu pokażesz konsumentom, że działasz uczciwie i zwiększysz ich zaufanie do siebie, co bez wątpienia przełoży się na Twoją sprzedaż.

Jak zdobyć Świadectwo Uczestnictwa?

1. To bardzo proste!

Wystarczy się zarejestrować, wysyłając e-mailem na adres biuro@stopimitacjom.pl dane swojej firmy: nazwa, adres, nip, regon, tel.kontaktowy, osoba do kontaktu, adres www sklepu.

Internetowy Certyfikat w postaci indywidualnej wizytówki (link do strony www) z nazwą i danymi Państwa firmy zostanie przesłany na wskazany adres mailowy wraz z logo STOP IMITACJOM, do umieszczenia i podlinkowania na Państwa stronie.

Weryfikacji firmy chcącej przyłączyć się do Programu „Stop Imitacjom” dokonujemy na podstawie danych, sprawdzając ich autentyczność na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Nie sprawdzamy jakości oferowanych do sprzedaży towarów, gdyż jedynym 100% gwarantem oryginalności oferowanych produktów jest właściciel sklepu, witryny, który chce przyłączyć się do Programu „Stop Imitacjom”.

Dnia 31.08.2007r. weszła w życie ustawa Prawo własności przemysłowej Dz.U. z 2003 r., nr 119, poz. 1117 ze zm. zgodnie z którą, odpowiedzialność karną za handel towarami podrobionymi ponoszą nie tylko osoby, które towary takie wprowadziły do obrotu lub je wyprodukowały, ale także te, które nimi obracają art. 306 – kara grzywny, lub pozbawienie wolności do lat 2, utrata materiałów, narzędzi, środków technicznych służących lub przeznaczonych do popełnienia w/w przestępstwa, nawet gdy nie były własnością sprawcy.

Partnerzy Programu „Stop Imitacjom” przystępując do akcji oświadczają, że oferowane przez nich artykuły są autentyczne i oryginalne, jednocześnie powinni być świadomi odpowiedzialności, wynikającej z w/w Ustawy.

Ze swojej strony gwarantujemy, że firma, uczestnicząca w programie i posiadająca na swojej stronie internetowy Certyfikat, znak graficzny – logo „Stop Imitacjom”, utożsamia się z programem „Stop Imitacjom”, podając do ogólnej wiadomości, że popiera ideę produkcji i dystrybucji tylko oryginalnych produktów.

Przyłączenie się do Programu „Stop Imitacjom” jest całkowicie darmowe, jest działaniem marketingowym, służy wzmocnieniu wizerunku Państwa firmy w oczach konsumentów, zwiększa wiarygodność i wyróżnia spośród konkurencji.


Aby wyeliminować dowolne umieszczanie naszego logo „Stop Imitacjom” w sieci, musi on zostać podlinkowany do naszej strony (indywidualny adres www, będący Internetowym Certyfikatem), na której będzie znajdowała się informacja potwierdzająca uczestnictwo danej firmy i strony www w programie. Obok nazwy i adresu certyfikowanej firmy będzie widniała data rozpoczęcia i wygaśnięcia członkostwa.


Klient odwiedzający Twoją stronę www, na której umieścisz logo „Stop Imitacjom”, klikając w nie, zostanie przeniesiony na podstronę naszego serwisu, gdzie znajdzie informacje o Twoim uczestnictwie oraz o idei i celowości programu.

 

Przykładowe Świadectwo Uczestnictwa online